“KİMSE UMUTSUZLUĞA KAPILMASIN”

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, 1-0 sona eren Gazişehir karşılaşmasının ardından taraftarlara teşekkür etti ve şunları söyledi: “Birkaç hafta sonra çok iyi Denizlispor izlettireceğiz”

“KİMSE UMUTSUZLUĞA KAPILMASIN”

Başkan Mustafa Üstek, Gazişehir yenilgisine takmıyor. Takımın oynadığı futboldan memnun kalan Başkan, ilerleyen haftalarda çok daha iyi olacaklarına inanıyor.

TARAFTARA TEŞEKKÜR EDERİZ
“Takımımız oyunun genelinde rakibinden üstündü” diyen Başkan Üstek, “ İyi oynadık. Bazı pozisyonları değerlendiremedik. Galip de gelebilirdik ancak şansız bir gol yedik. Denizlililer ve taraftarlarımız umutsuzluğa kapılmasın. Bu takımın birkaç haftaya daha ihtiyacı var. O zaman çok iyi bir Denizlispor izlettireceğiz. Maça gelip bizleri yalnız bırakmayan şanlı Denizlispor taraftarına da teşekkür ediyoruz” dedi.

Karşılaşmayı Denizli Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ali Değirmenci, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ve Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ile birlikte izleyen Başkan Üstek, maçı büyük bir heyecanla takip etmişti.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER