Kızılcabölükspor kongreye gidiyor! Başkan Duran ne yapacak

Kızılcabölükspor 26 Mayıs Pazar günü kongreye gidecek. Sarı-kırmızılılarda merak edilen en büyük konu Başkan Osman Duran’ın görevine devam edip etmeyeceği. Duran, geçen sene yapılan kongrede yeni dönemde aday olmayacağını açıklamıştı.

Kızılcabölükspor kongreye gidiyor! Başkan Duran ne yapacak

TFF 3. Lig 2. Grup’ta sezonu 5.sırada tamamladıktan sonra play-off yarı finalinde Esenler Erokspor’a sahasında 3-1 deplasmanda ise 3-0 kaybederek elenen Kızılcabölükspor’da gözler seçime çevrildi. Sarı kırmızılılarda Olağan Genel Kurul, 26 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek. Kızılcabölük Nikah Sarayında gerçekleştirilecek olan kongre öncesi Mekik’te yönetim bilmecesi sürüyor.

2010’DAN BU YANA BAŞKAN…

Kızılcabölükspor’da 2010’dan bu yana Kulüp Başkanlığı görevini üstlenen Başkan Osman Duran, yeni dönemde aday olmayacağı biliniyor. Geçen yıl görevini bırakan ancak yapılan kongrede tek aday olarak yeniden başkanlığa seçilen Duran, yeni dönem için geçen yıl bir daha aday olmayacağını açıklamıştı. Duran’ın kararında ısrarcı olup olmayacağı önümüzdeki günlerde belli olacak. Sarı kırmızılı yönetimin Duran’ın görevine devam etmesi konusunda ısrarcı olduğu biliniyor.

DENİZLİSPOR’A MI DEVREDİLECEK?

Kızılcabölükspor’da yeni sezonun en büyük konusu ise Denizlispor ile olağan bir birleşme. Denizlispor Başkanı Ali Çetin tarafından ısrarla Denizlispor bünyesine katılmak istenen sarı kırmızılılarda son karar yine bu kongrede karara bağlanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER