KIZILCABÖLÜKSPOR'DA HEDEF 2. LİG

KIZILCABÖLÜKSPOR'DA HEDEF 2. LİG

Kızılcabölükspor Hasan Şermet’ten boşalan teknik direktörlük koltuğuna Ali Yalçın’ı getirdi. Kızılcabölükspor Hasan Şermet’in yerine teknik direktörlük koltuğuna Ali Yalçın’ı getirdi. Kulüp Başkan Osman Duran,  Futbol Şube Sorumlusu Halil Tun ve Kulüp menajeri Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu Çarşamba günü tecrübeli teknik adam ile bir araya geldi ve yeni sezon için söz kesti. Gerçekleştirilen görüşmede Yalçın, Kızılcabölükspor kurmaylarına seve seve Mekik’te görev alabileceği belirtti.

Mekik Teknik direktör Hasan Şermet ve ekibiyle yaşanan pürüzlerin giderilmesinin ardından, yeni teknik direktör Ali Yalçın ile resmi sözleşme imzalanacak.

YALÇIN: “BANA GÜVENDİKLEİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Kızılcabölükspor ile anlaşmasının ardından DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne konuşan tecrübeli teknik adam Ali Yalçın, “ Öncelikle bana güvendikleri için başta Başkan Osman Duran ve ekibine teşekkür ediyorum. Kızılcabölükspor bu güne kadar yakaladığı başarılarla ülkede adından söz ettirdi ve güzel bir konuma geldi. O yerden daha yukarılara taşımak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

YÖNETİM İLE KONUŞACAĞIZ
Sözleşme şartlarının hafta içerisinde konuşulacağını aktaran Yalçın, “ Ülkemizde anlaşmalar 3’er, 5’er yıllık yapılıyor ama işler ters gidince her şey değişiyor. Kulüp temsilcileri ile bir araya gelince bunlar netleşecek” diye konuştu.

Çıtayı yukarı taşımak istiyoruz
“Kızılcabölükspor’da amacımız yüksek” diyen Yalçın, “ Güzel hedeflerimiz var. Bu sezon  mücadele eden kadro güzeldi. Çıtayı daha yükseklere taşımak isteriz. Kulübün bütçesi neye elverir bakacağız” ifadelerini kullandı. Son olarak Kızılcabölükspor taraftarına da mesaj gönderen Yalçın, “  Kızılcabölükspor taraftarını seviyorum. 2-3 yıldır maçlara gidiyoruz. Umuyorum hep beraber çok güzel işler yapacağız. Bizleri desteklesinler, yanımızda olsunlar” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER