Kocaman’dan ayrılık sinyali

Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman 0-0 sonuçlanan Denizlispor karşılaşması sonrası, kulübün kendisi için vereceği her türlü karara saygılı olacağını söyledi.

Kocaman’dan ayrılık sinyali

Maç sonrası oldukça üzgün görünen Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, “Uzun zamandır söylediklerimizden çok farklı bir şey yok, aynı şeyleri tekrarlayacağız doğal olarak. Bizim gibi takımlar için özellikle en önemli tarafı içerideki maçlardır. Zaten normal olarak iki haftada bir, takım şehrine geliyor, stadına çıkıyor. Burada özellikle gelen taraftarın, sevenlerin daha fazla kazandığını görmek ve takımla bağını sıcak tutacak hale getirmek. Bu maça çıkarken de kafamdaki en önemli şey burasıydı” şeklinde konuştu.

“HER TÜRLÜ KARARA SAYGILIYIM”

Taraftarların maçın sonunda kendisini istifaya çağırmasının sorulması üzerine Kocaman, “Ben de tribünde taraftar olsam aynı şeyleri düşünürdüm. Bir yere bir iğneyi batırmak istiyorsan çuvaldızı önce kendime batırmaya çalışan bir insanım. Ortada öyle çok bir başarı hikayesi olduğunu söylemek zor. Taraftarın bu konudaki tepkisi normal.. Konyaspor Kulübü’nün bu konuda her türlü tasavvufunda hiçbir beklentim olmadan her şeye hazır olduğumu söylemiştim. Sadece bir takım nedenlerden dolayı böyle bir kararla ilgili hamleyi ben atmak istemedim. Hala da aynı yerdeyim. Hiçbir beklentim olmadan her türlü karara saygılıyım” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER