Köfteler Eskişehir’den şampiyonlukla döndü

Denizli Servergazi Basketbol, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile Eskişehir Arge Basket Kulübü işbirliği ile düzenlenen U14 Kız Basketbol Turnuvası’nda şampiyon olarak ilimizi gururlandırdı.

Köfteler Eskişehir’den şampiyonlukla döndü

Çocukların gelişimi için düzenli spor yapmalarını sağlayan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin basketbol branşında düzenlediği U14 Kızlar Turnuvası’nı temsilcimiz Denizli Servergazi Basketbol Takımı kazandı.

YAŞATÜRK: “HAZIR OLDUKLARINI GÖSTERDİLER”

31 Temmuz – 2 Ağustos 2019 tarihleri arasında oynanan ve 10 takımın katıldığı turnuvada rakiplerine şans tanımayan Antrenör Ali Yaşatürk’ün öğrencileri madalya ile dönmeyi başardı. Antrenör Yaşatürk, “ Esentepe köftelerinden oluşan kulübümüz SERVERGAZİ BASKETBOL U 14 kız takımı yenilgisiz şampiyon olmuştur. Sezon öncesi kızlarımız yine hazır olduklarını ispatladılar” dedi.

RAKİPLERİNE ŞANS TANIMADI

Köfteler Eskişehir’de oynadığı maçlarda Sakarya Ant Spor Organizasyon Spor Kulübü’nü 62-57, Eskişehir Arge Basket Kulübü’nü 70-32, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’ni 69-19 ve finalde Şırnak Gelişim Spor Kulübü’nü 96-15 mağlup ederek şampiyon olmayı başardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193