KÖTÜ GÜN DOSTLARI…

KÖTÜ GÜN DOSTLARI…

Denizlispor’a zorlu Samsunspor karşılaşması öncesi destek geldi. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İşadamları Ceylan Yaşar Kaya ve Birol Konak, Samsunspor deplasmanına gidecek olan taraftarlara otobüs tahsis etti.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, TRK Tekstil sahibi Ceylan Yaşar Kaya ve Ender Dinlenme Tesisleri Sahibi Birol Konak Denizlisporun Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Samsunspor maçına gidecek olan taraftarlara otobüs tahsis etti.

GÜRLESİN: “HAYIRLI YOLCULUK VE 3 PUAN DİLİYORUM”
Denizlisporlu Taraftar Platformu Başkanı Bilhan Yılmaz ve taraftar sözcüleri Hasan İnce ve Haydar Varan ile görüşen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin Samsun deplasmanı için 2 otobüs sözü verdi. “Taraftarlarımızın ricasını kırmak istemedik” diyen Başkan Gürlesin, “Denizlispor'un bu maçı kazanarak ligde kalacağına yürekten inanıyoruz. Bu kader maçında şehrimizin takımını desteklemek için yola çıkacak tüm taraftarlarımıza hayırlı yolculuk ve üç puan diliyorum" dedi.

Taner Atilla ile görüşen Trk Tekstil Sahibi Ceylan Yaşar Kaya ve Ender Dinlenme Tesisleri sahibi Birol Konak'ta 1'er otobüs desteğinde bulundu.

ATİLLA: “ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Deplasmanda takımımızı yalnız bırakmayacak olan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum diyen Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, "Böylesine önemli bir maçta taraftar desteği ile sahaya çıkmamız çok önemli. Bizler önayak olarak taraftarlarımıza elimizden gelen tüm imkanları sunmaya çalıştık. Taraftarlarımızdan deplasman tribünlerini doldurarak takımımızı desteklemelerini istiyoruz. Taraftarlarımızın en büyük sorunu olan otobüs sıkıntısını gidermek için görüşmelerimiz devam ediyor. Bizlere bu konuda destek olan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin'e, Trk Tekstil Sahibi Ceylan Yaşar Kaya'ya ve Ender Dinlenme Tesisleri Sahibi Birol Konak'a yönetimimiz ve taraftarlarımız adına teşekkür ediyorum. Çalışmalarımız devam ediyor, eminim otobüs sayılarımızı arttırarak Denizli'den daha çok taraftarın Samsun'a gelebilmesine olanak sağlayacağız" dedi.

Taraftar gruplarının 21 Nisan Cumartesi akşamı saat 22.00'da Denizli Büyükşehir Belediyesi önünden hareket ederek Samsun'a ulaşması bekleniyor.

İBRAHİM ALAYONT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER