“Ligden düşersek Denizli’nin ayıbıdır”

Kızılcabölükspor’da Başkan Osman Duran acı konuştu.  Yarın deplasmanda Çankaya FK’ya konuk olacak sarı-kırmızılılarda Başkan Duran, “Dayanacak gücümüz kalmadı. Sezon sonuna kadar mücadele edeceğiz. Ligden düşersek bu Denizli’nin ayıbıdır” dedi.

“Ligden düşersek Denizli’nin ayıbıdır”

TFF 3. Lig 1. Grup’ta 26 haftada 27 puan toplayan Kızılcabölükspor ligde 15’inci sırada yer alıyor. Düşme korkusunu derinden hisseden sarı-kırmızılılarda Kulüp Başkanı Osman Duran destek alamadıklarını ve sahipsiz bırakıldıklarını söyledi.

“KİMSEYİ MAĞDUR ETMEDİK”

10 yıldır Kızılcabölükspor’da Başkanlık görevini üstlenen Başkan Duran, kulübü Süper Amatör Lig’de aldıklarını sırasıyla Bölgesel Amatör ve Profesyonel liglere taşıdıklarını ifade etti. Denizli’nin adını 7 yıldır profesyonel liglerde başarıyla temsil ettiklerini kaydeden Başkan Duran, “ Kızılcabölük’te hiçbir futbolcunun teknik adamın parası kalmamıştır. Alın teri döken kimseyi mağdur etmedik. Bu nedenle ‘az olsun öz olsun ama paramız kalmaz’ diye tercih edilen kulübüz. Ancak her kulübün çektiği maddi sıkıntılar bizde daha fazla. Çünkü etimiz budumuz ne. Dayanacak gücümüz kalmadı. Çok zorlanıyoruz. Bu sıkıntılı günlerde bile arayan soran yok. Aslında söylenecek laf çok da yok!.. Sezon sonuna kadar savaşacağız. Düşersek Denizli’nin ayıbıdır” diyerek sarı-kırmızılılardaki mali durumu gözler önüne serdi.

ÇANKAYA MAÇI 14.30'DA!

Temsilcimiz yarın deplasmanda Çankaya FK ile karşılaşacak. Kritik karşılaşma saat 14:30’da başlayacak. Ligde kalma adına çok zir eşikte olan  sarı-kırmızılar 3 puana uzanarak biraz olsun rahatlamak istiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER