MAÇTA KALP KRİZİ GEÇİRDİ, HAYATINI KAYBETTİ!

Denizli Süper Amatör ligde mücadele eden Yeşilköyspor ve Sarayköyspor’un karşılaşmasında Sarayköyspor 1926’lı sporcu Ekundayo Ebenezer Nawoyeka maçta geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 35. Dakika da meydana gelen üzücü olaydan sonra karşılama iptal edildi.

MAÇTA KALP KRİZİ GEÇİRDİ, HAYATINI KAYBETTİ!

Denizli’de Süper Amatör ligde mücadele eden Yeşilköyspor ve Sarayköyspor’un karşılaşması talihsiz bir olay yaşandı. Sarayköyspor 1926’da top koşturan Ekundayo Ebenezer Nawoyeka bir anda yere yığıldı. Futbolcu Ekundayo Ebenezer Nawoyeka kalp krizi geçirdiği belirlendi.

Sarayköyspor’da top koşturan başarılı futbolcu 23 yaşındaki Ekundayo Ebenezer Nawoyeka bir anda yere yığıldı. Genç sporcunun  yardımına takım arkadaşları koştu. Sağlık ekiplerine haber verilmesinin ardından olay yerine ambulans geldi. Genç futbolcu hastaneye kaldırıldı. Ancak yapılan müdahalelere rağmen kurtarılmadı. 35. Dakikada Sarayköyspor 1926’da top koşturan Ekundayo Ebenezer Nawoyeka’nın maç sırasında geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirmesinden sonra karşılama ileri bir tarihte oynanmak üzere iptal edildi.

CANSU KARACIK

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER