MALİ KRİTER DOSYASI TFF’YE İLETİLDİ

Denizlispor Ulusal Kulüp Lisansı alabilmesi için gerekli olan mali kriter dosyalarını tamamladı ve Türkiye Futbol Federasyonu’na teslim etti.  Dosyaların incelenmesinin ardından federasyon yeşil siyahlılarla ilgili kararını verecek.

MALİ KRİTER DOSYASI TFF’YE İLETİLDİ

Eski futbolu, teknik heyet ve personellere olan borcu nedeniyle Ulusal Kulüp Lisansını daha önce alamayan yeşil siyahlılar, mali kriter dosyasını bu kez tamamladı ve Türkiye Futbol Federasyonu’na teslim etti.  Federasyon yeşil siyahlılarla ilgili kararını önümüzdeki günlerde verecek.  Denizli protokolünün yardımlarıyla dosyayı tamamlayan Horoz’un ceza alması beklenmiyor.

HOROZ EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ
Denizlispor Yönetim Kurulu mali kriter dosyasının tamamlanmasında emeği geçen Denizli protokolüne yaptığı açıklamayla teşekkür etti. Resmi yayın organından yapılan açıklamada şu sözler yer aldı:“Mali kriter dosyalarının tamamlanmasında emeği geçen değerli Denizli protokolümüze, Başkanımız Mustafa Üstek'e, kulübümüzden alacakları bulunmasına rağmen bizimle anlaşma yoluna giderek kulübümüzün puan cezası almasına engel olan tüm eski futbolcu, hoca ve personellerimize teşekkürü bir borç biliriz.”

SPOR SERVİSİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211