MEKİK, BAŞKAN AKYOL’U ZİYARET ETTİ

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanı Osman Duran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol’u makamında ziyaret etti ve kulüp hakkında bilgi verdi.

MEKİK, BAŞKAN AKYOL’U ZİYARET ETTİ

Kızılcabölükspor’da Başkan Duran, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol’u makamında ziyaret etti. Başkan Duran’a ziyarette yöneticiler Ergün Gürel, Kamil Sayın, Serkan Dayıoğlu, Ramazan Yılmazlı, Ramazan Usta, Orhan Cennetoğlu ve Ahmet İlem eşlik etti.

BAŞKAN AKYOL: “MEKİK’İ 2. LİG’DE GÖRMEK İSTİYORUZ”
Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol Kızılcabölükspor’un başarıyla gururlandıklarını belirtirken, “ Kızılcabölükspor Kulüp Başkanı Osman Duran ve yönetim kurulu üyeleri planlı, programlı, şeffaf bir şekilde çalışma örneği göstererek büyük başarılar gösteriyorlar. Son 3 sezonda 2 kez final heyecanı yaşattılar. İnşallah 3.sünde bir üst lige çıkmak nasip olur. Biz bugüne kadar mekiklerimizin hep yanında olduk ve bundan sonra da böyle olacak. Hep birlikte büyük başarılar yakalayacağız. Kızılcabölükspor’u 2.Ligde görmek istiyoruz.’ diye konuştu.

DURAN: “GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ”
Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol’a çok teşekkür eden  Başkan Osman Duran, “Başkanımızla güzel bir sohbet ortamı geçirdik. Sağ olsun her zaman yanımızda. İnşallah hep birlikte daha güzel günler göreceğiz” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER