MEKİK’E BÜYÜK ŞOK!

Kırşehir Belediyespor karşılaşmasının 79. dakikasında hakem Şeref Taştan tarafından tribüne gönderilen Ali Yalçın’a 1 bir maç ceza verildi.

MEKİK’E BÜYÜK ŞOK!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu kararları açıklandı. Geçtiğimiz hafta oynanan liderlik maçında Kırşehir Belediyespor’u 2-1 mağlup eden Mekik, hocası Ali Yalçın’ı kaybetti. Karşılaşmanın 79. Dakikasında müsabaka hakemi Şeref Taştan tarafından tribüne gönderilen deneyimli teknik adama 1 maç ceza verildi.

TOPA VURDU, CEZA ALDI

Oyun alanı dışında üzerine gelen topa vuran ve müsabaka hakemi Şeref Taştan tarafından tribüne gönderilen Ali Yalçın 1 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 1,500 tl para cezası aldı.

SARIÇAM VE GÖKÇE OLACAK

18 Kasım pazar günü oynanacak Altındağ Belediyespor müsabakasında yedek kulübesinde yardımcı antrenörler Memiş Sarıçam ve Tuncer Gökçe olacak.

PFDK tarafından yapılan açıklamada şu sözler yer aldı: “KIZILCABÖLÜKSPOR Kulübü teknik sorumlusu ALİ YALÇIN‘ın, 11.11.2018 tarihinde oynanan KIZILCABÖLÜKSPOR-KIRŞEHİR BELEDİYESPOR TFF 3. Lig 2. Grup müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 1.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.”

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER