Mekik’te Başkan Duran “Devam” dedi

3. lig ekibi Kızılcabölükspor’da çoğunluk sağlanamaması nedeniyle ertelenen Olağan Genel Kurul, çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirildi.

Mekik’te Başkan Duran “Devam” dedi

Kızılcabölük Nikah Salonu’nda gerçekleştirilen kongreye; Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen, Kulüp Başkanı Osman Duran ve yönetim kurulu üyeleri ile kulüp delegeleri katıldı. Kongrede aday çıkmadığı için yapılan baskılar sonucu Başkan Osman Duran Kızılcabölükspor’un ortada kalmaması adına yeniden başkan oldu.

AMACIMIZ KIZILCABÖLÜKSPOR’A HİZMET

Açılış konuşmasını yapan Kızılcabölükspor Basın Sözcüsü Ahmet İlem, “Göreve geldiğimizden itibaren yönetim kurulu olarak yoğun bir çalışma dönemi geçirmiş bulunmaktayız. Bu dönem itibari ile yönetim kurulu üyeleri olarak derneğimize elimizden geldiği kadar katkıda bulunmaya çalıştık. Amacımız spora ve Kızılcabölük’e hizmettir. Bu dönem de her zaman yanımızda olan ve desteklerini esirgemeyen kişi ve kurumlara teşekkür ederiz. 3.ligde bulunduğumuz süre içerisinde ligde kalıcı bir takım olmaya çalıştık. Bu amacımıza da ulaşmış bulunmaktayız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER