Merkezefendi Basket, Çetin’i ziyaret etti

Türkiye Basketbol Liginde (TBL) mücadele eden Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’te Başkan Veli Deveciler, Coach Şahin Ateşdağlı ve sporcular Bora Hun Paçun ile Ümit Sonkol, Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin’i ziyaret etti.

Merkezefendi Basket, Çetin’i ziyaret etti

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’te kurmaylar, Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin’i ziyaret etti.

Başkan Veli Deveciler, Asbaşkanlar Veli Tefenlili ve Gökhan Gökşin,  Coach Şahin Ateşdağlı ve oyuncular kaptan Ümit Sonkol ve Bora Hun Paçun, Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin’i ziyaret etti.

Kulüp Başkanı Veli Deveciler ziyarette basketbol takımının çalışmaları ile ilgili Ali Çetin’e bilgi verdi. Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Futbolda Yukatel Denizlispor, basketbolda da Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı bu kentin spor alanındaki en önemli değerleri. Nazik ziyaretleri için Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı başkan ve yöneticileri, başantrenör ve sporculara teşekkür eder, basket takımımızın başarılarının devamını dilerim” dedi. Futbol ve basketbolun konuşulduğu ziyaretin sonunda Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı Başkanı Veli Deveciler, Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin’e forma hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211