Merkezefendi Basket'te hedef galibiyet!

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, 31 Ekim 2020 Cumartesi günü saat 17:00’de deplasmanda Sigortam.net İTÜ ile karşılaşacak. Zorlu maçın hazırlıklarını tamamlayan Merkezefendi Basket’te tek hedef; galibiyet.

Merkezefendi Basket'te hedef galibiyet!

Türkiye Basketbol Ligi (TBL) 3’üncü haftasında Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, deplasmanda Sigortam.net İTÜ ile karşılaşacak. Zorlu maçın hazırlıklarını tamamlayan Merkezefendi Basket’te tek hedef; galibiyet. Merkezefendi Basket’te kritik maç öncesi eksik oyuncu bulunmuyor. Maç hakkında açıklamalarda bulunan Coach Şahin Ateşdağlı, “Çok değerli bir maç. Kolay bir maç olmayacak” dedi.

“Takımın performansı bizi çok memnun ediyor”

Ligde bundan sonra oynanacak olan her maçın zor olduğunu söyleyan Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı Başkanı Veli Deveciler, “Bundan sonraki maçlar hep zor. Arka arkaya geliyor, hepsini oynuyoruz. Bizim bundan sonra arka arkaya galibiyetler almamız lazım. Pozisyonumuz gereği çok kırılma haftaları Takımıma inanıyor ve güveniyorum. Takımın performansı bizi çok memnun ediyor” dedi.

Ertelenen Mamak maçı 11 Kasım’da

Öte yandan TBL'nin ilk haftasındaki Mamak Belediyesi-Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket maçı, Mamak Belediye takımında Kovid-19 test sonucu pozitif çıkan 10 kişiden dolayı ertelenmişti. TBF’den yapılan açıklamayla ertelenen Mamak maçının 11 Kasım’da oynanacağını belirtti. Karşılaşma öncesinde basketbolcular Kovid-19 PCR testine tabi tutuldu.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2020, 14:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER