Merkezefendi Basket'te kombine satışları başladı

Bu yıl Basketbol Süper Lig'inde mücadele edecek olan Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket'in iç saha kombine satışları üzerinden başladı.

Merkezefendi Basket'te kombine satışları başladı

ING Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden Yukatel Merkezefendi Belediyesi’nin, bu dönemki maçları için iç saha kombine satışları biletinial.com sitesi üzerinden başladı. Bu sezon, TBF'nin aldığı karar gereği salonun yüzde 50'sine taraftar alınacak. Kombine kartlar için kontenjan ayrıldı. Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler, “Süper Lig’in başlamasına günler kala, her gün yeni şeyler yapıyoruz. Salonumuzda Avrupa’ya yakışır yenilikler yaptık, gençlerimize ulaştık, iyi bir BGL takımı kuruyoruz. İyi bir kadro yaptık, yöneticilerimiz gece gündüz çalışıyor. Cuma günü saat 11:00’de lig fikstürü çekilecek. Umarım gönlümüze göre bir kura çekeriz" dedi.

KOMBİNELERE YOĞUN İLGİ

Başkan Deveciler, “Kombine satışlarımız başladı. Nerdeyse kombine biletlerin dörtte biri ilk günden tükendi. Kombine satışı ve gelirleri, taraftarın takımına destek ve güç vermesi için asli unsurlardan bir tanesi. İki senede Süper Lig’e yükselen bu müthiş organizasyonu taraftarımız satın aldığı kombinelerle tebrik ediyor ve bizi onurlandırıyor. Bu takımın bunu hak ettiğini düşünüyoruz. Ligin kalıcı ve istikrarlı takımlarından biri olabilmemiz için mali istikrara ve güce sahip olmak şart” diye konuştu.

ELEŞTİRİLERE SAYGILIYIZ, UYGUN BİLETLER DE SATIŞA SUNULACAK

Kombine bilet fiyatlarıyla alakalı yapılan eleştirilere de yanıt veren Başkan Deveciler, “Kombine fiyatları konusunda yapılan eleştirileri de saygıyla karşılıyoruz. Kombine biletler, dünyanın her yerinde olduğu gibi bizde de esas olarak kulübe destek olmak için taraftarımıza sunulmuştur. Bunun yanında her maç öncesi uygun fiyatlarda bilet satışı yapılacaktır. Kimse, bu müthiş takımı izlemekten alıkoyulmayacaktır. Fakat ricamız, kulübümüze ve bu harika takıma hep birlikte sahip çıkalım ve hep ileriye gidelim. Bu değere sahip olmak ne kadar önemliyse, sahip çıkmakta o kadar önemli. Şimdi tam zamanı, elimizden geleni yapalım ve gururla takımımızı destekleyelim” dedi. Bilet fiyatları şöyle: 3 bin TL, 2 bin 500 TL, 2 bin TL, bin 500 TL, bin TL ve 450 TL.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER