Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, Süper Lig'de!

Türkiye Basketbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket'in itirazını kabul etti. Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler, "Denizli’yi adına yakışır bir şekilde Süper Lig’de temsil edeceğiz." dedi.

Türkiye Basketbol Federasyonu Tahkim Kurulu, teminat mektubu sunmadığı gerekçesi ile ING Basketbol Süper Ligi'ne alınmayan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket'in itirazını kabul etti. Denizli temsilcisi yeni sezonda Süper Lig'de mücadele edecek.

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’in Başkanı Veli Deveciler, tahkim kurulunun aldığı  kararı sonrası konuştu. Süper Lig’de mücadele edecekleri için çok mutlu olduklarını ifade eden Başkan Deveciler, parti ve siyaset gözetmeksizin herkesin kendilerine destek olduğunu ve bu durumun kendilerini çok sevindirdiğini belirtti. 

“Denizli basketbolu çok seviyor. “ diyen Deveciler, “Alınan kararın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bizim için en önemli konu bu davayı her kesimden insanın sahiplenmesi. Açıkçası parti ve siyaset gözetmeksizin herkes yanımızda oldu. En sevindirici tarafı da bu. Herkese çok teşekkür ediyorum. Denizli’yi adına yakışır bir şekilde Süper Lig’de temsil edeceğiz. Önümüzdeki günlerde de gereken hamleleri yapacak ve Denizli’nin yüzünü güldüreceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2020, 15:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER