Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’in yabancı oyuncuları iddialı…

Yeni sezon öncesi açıklamalarda bulunan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket takımında iki yeni transfer DaVonte Lacy ve Mishula, Türkiye’ye başarılı olmak için geldiklerini söylediler.

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’in yabancı oyuncuları iddialı…

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket takımında iki yeni transfer DaVonte Lacy ve Mishula yeni sezon öncesi açıklamalarda bulundu. DaVonte Lacy ve Mishula Türkiye’ye başarılı olmak için geldiklerini söyledi. DaVonte Lacy; “Türkiye geldiğim için oldukça memnunum. Denizli ve Türkiye’den, yemeklerden oldukça memnunum. İyi bir stadımız var. Daha önce Türkiye’de bulunmadım. Ancak televizyondan gördüğüm kadarıyla Türk takımları hakkında bilgiye sahibim. Türk basketbolu hakkında güzel düşüncelere sahibim” diye konuştu.

“DENİZLİ’DE OLMAKTAN OLDUKÇA MUTLUYUM”

Öte yandan aynı zamanda Ukrayna Milli Takım formasını giyen ve Türkiye A Milli Basketbol Takımı’na karşı mücadele eden Mishula; “Denizli’de olmaktan oldukça mutluyum. Teknik ekipten, kulüpten ve salonumuzdan memnunum. Türkiye geleli 4-5 gün oldu. Türk basketbolu hakkında pek fazla bilgiye sahip değilim. Türkiye Milli Takımı’na karşı 3 defa oynadım. Buradaki basketbola ilgiden oldukça memnunum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER