MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA GALİBİYETE ODAKLANDI

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA GALİBİYETE ODAKLANDI

Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı, Cumartesi günü Gümüşler Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda konuk edeceği Haliliye Belediye Spor maçının hazırlıklarını tamamladı. Coach Abbas Bakırcı, “Bu maça iyi hazırlandık. Tüm gücümüzü sahaya yansıtarak galibiyet almak istiyoruz” dedi.

Geçtiğimiz hafta sonunda deplasmanda İTÜ’yü 69-72 yenen Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı, ligdeki çıkışını sürdürmek istiyor. Deplasmanda aldığı galibiyetle morallerin yerinde olduğu Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı’nda hedef, Cumartesi günü kendi evinde oynayacağı Haliliye Belediye Spor maçını da kazanmak…

Kendi evinde kazanarak galibiyet serisi yakalamak isteyen Yüksekçıta yarın saat 17.00’de Gümüşler Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda Haliliye Belediye Spor’u konuk edecek. Hazırlıklarını tamamlayan Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı galibiyete odaklandı.

Coach Abbas Bakırcı, deplasmanda alınan İTÜ galibiyeti sonrası takımda morallerin yerinde olduğunu söyledi. Coach Bakırcı, hafta boyunca da yoğun bir tempoda çalıştıklarını ifade ederek, yarın oynanacak mücadelede takım olarak tüm güçlerini sahaya yansıtmak istediklerini söyledi. Bakırcı, “Zor bir maç olacağını biliyoruz. Karşımızda iyi bir takım var. Hafta boyunca yoğun bir tempoda çalıştık. İyi hazırlandık. Eksiğimiz yok. İnşallah bu maçı alarak evimizdeki şanssızlığımızı kıracak ve galibiyet serisi yakalayacağız” dedi.                

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211