Merkezefendi'den süper transfer

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, bir haftalık görüşmeler sonunda Hakan Yapar'ı ve kulübü PETKİM'i ikna etti. Süper Lig ekiplerinden PETKİM, Denizli'ye gitme isteğinde bulunan Hakan Yapar ile sözleşmeyi imzaladı.

Merkezefendi'den süper transfer

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, bir haftalık görüşmeler sonunda Hakan Yapar'ı ve kulübü PETKİM'i ikna etti. Süper Lig ekiplerinden PETKİM, Denizli'ye gitme isteğinde bulunan Hakan Yapar ile sözleşmeyi imzaladı.  PETKİM yetkilileri, Hakan Yapar'ın Denizli'de oynamak istediğini, kendilerinin de kaptana anlayış gösterdiklerini söyledi.

“ÖNEMLİ BİR HAMLE YAPTIK"

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Genel Menejeri Evren Yenice, Hakan Yapar transferiyle güçlerine güç kattıklarını söyledi. Evren Yenice, “Yönetim kurulumuz harika çalışıyor. Hakan Yapar transferiyle önemli bir hamle yaptık. Bu sezon hedefimize ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Denizlili Basketbol severler rahat olsun. Hedefe ulaşacağız” diye konuştu. Öte yandan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket'te önümüzdeki günlerde transfer hareketliliğinin devam edeceği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER