MERKEZEFENDİ YÜKSEKÇITA İSTEM KOLEJİ HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

MERKEZEFENDİ YÜKSEKÇITA İSTEM KOLEJİ HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı, bugün saat 17.00’de Gümüşler Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda İstem Koleji’ni konuk edecek. Zorlu maçın hazırlıklarını tamamladıklarını ifade eden Coach Abbas Bakırcı, “Galip gelerek play-off için avantaj sağlamak istiyoruz” dedi.

Bugün kendi sahasında İstem Koleji’ni kendi evinde ağırlayacak olan Denizli’nin Türkiye Basketbol 2. Ligi’ndeki temsilcisi Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı bu maçın hazırlıklarını tamamladı. Gümüşler Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda hazırlıklarını tamamlayan Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı’nda eksik oyuncu bulunmuyor. Lacivert beyazlar bu maçı kazanarak play-off için avantaj peşinde. Coach Abbas Bakırcı, “İstem Koleji ligde 7 galibiyeti olan bir takım. İki takım da play-off mücadelesi veriyor. Play-Off’a kalmak için iki takımında kazanması gerek bir maç. İyi hazırlandık. Takımızda eksik yok. Kendi sahamızda oynayacağımız bir maç. Bu avantajı en iyi şekilde kullanıp maçtan galibiyetle ayrılmak ve play-off için avantaj sağlamak istiyoruz. Tüm Denizli halkını evimizde oynayacağımız İstem Koleji maçına davet ediyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı, İstem Koleji maçı bugün saat 17.00’de Gümüşler Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda oynanacak. Bu zorlu karşılaşma DRT Denizli ekranlarından naklen yayınlanacak.

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER