Merkezefendi'nin Sultanları yarı finalde 

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar Voleybol 2.Lig Çeyrek Final üçüncü maçında Ankara DSİ Voleybol’u 3-1 yenen Merkezefendi Belediyesi Kadın Voleybol Takımı, Amasya'da düzenlenecek yarı finallere katılmaya hak kazandı.

Merkezefendi'nin Sultanları yarı finalde 

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Kadınlar Voleybol 2.Lig Çeyrek Final üçüncü maçında Ankara DSİ Voleybol’u 3-1 yenen Merkezefendi Belediyesi Kadın Voleybol Takımı, 4-6 Mart tarihleri arasında Amasya'da düzenlenecek yarı finallere katılmaya hak kazandı. Denizli temsilcisi, yarı final maçlarında İzmir DSİ, Ünsped, Marmara Mehmet Erdem ile karşı karşıya gelecek ve final vizesi almak isteyecek. Merkezefendi Belediyesi Kadın Voleybol Takımı’nın Antrenörü Koray Çakal, şunları söyledi: “İnanılmaz mutlu ve gururluyum. Sporcular, teknik ekip, yönetim ve bizi yalnız bırakmayan seyircilerimiz ile sonuna kadar inandık ve başardık. Grup lideri olarak yarı finale yükseldik. Aynı inanç ve istek ile mücadele etmeye devam edeceğiz.”

Merkezefendi Belediyesi Kadın Voleybol Takımı Başkanı Veli Deveciler, “Asla vazgeçmedik. Gruptan lider olarak yarı finallere yükseldik. Çalışmalarımızın ve çabalarımızın sonuç verdiğini görmek bizi çok mutlu ediyor. Basketbolda sağladığımız başarının bir benzerini kadın voleybolda başaracağız. Denizli, Sultanlar Ligi’nde takımlarının olduğunu görecek. Tüm oyuncular, teknik ekip ve çalışanlara mücadeleleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

Eskişehir’de yapılan karşılaşmalarda Merkezefendi Belediyesi Kadın Voleybol Takımı’nın maç skorları şu şekilde:

Merkezefendi Belediyesi: 1

Ordu Ünye: 3

*

Merkezefendi Belediyesi: 3

Istanbul Norcturne Bahçelievler Voleybol: 0

*

Merkezefendi Belediyesi: 3

Ankara DSİ: 1

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2022, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER