MERKEZEFENDİSPOR GÖRÜCÜYE ÇIKTI KARAPINAR: “HEDEFİMİZ SÜPER AMATÖR LİG”

2018 – 2019 Denizli 1. Amatör A Gurubunda mücadele edecek olan Merkezefendispor’da Başkanlık koltuğuna oturan Mustafa Karapınar, yönetim kurulunu, teknik heyeti ve transfer edilen futbolcuları basına tanıttı.

MERKEZEFENDİSPOR GÖRÜCÜYE ÇIKTI KARAPINAR: “HEDEFİMİZ SÜPER AMATÖR LİG”

Bu sezon Denizli 1. Amatör A Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi verecek olan Merkezefendispor’da geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede başkanlığa oturan Mustafa Karapınar, Denizli Gazeteciler Cemiyeti, İlyas Haytan Toplantı Salonu’nda yönetim kurulunu, teknik heyeti ve yeni transferleri basına tanıttı.

GÖREV DAĞILIMINI AÇIKLADI
Denizli’de basın sektöründe çalışan Karapınar beyin takımını da gerçekleştirilen toplantıda açıkladı.  Yapılan görev dağılımında Başkan Yardımcısı Yasin Yolcu, Asbaşkan Fatih Kocabey, Futbol Şube Sorumlusu Yasin Yolcu,  Altyapıdan Sorumlu Yönetici Süleyman Yüreci, Şubeler Sorumlusu Mehmet Ali Durgut, Tesislerden Sorumlu Yönetici Ali Şeşen,  Mali İşler’den Sorumlu yönetici Mehmet Gezer ve Basın Sözcüsü Esra Devigren oldu.

A TAKIM KOÇER’E EMANET
Teknik Direktörlüğü Mehmet Koçer’i getiren Merkezefendi’de deneyimli teknik adamın yardımcılıklarını Ömer Şeşen ve Talat Çelik yapacak.

“SÜPER AMATÖR LİGİ HEDEFLİYORUZ”
Yeni sezonda iddialı olduklarını ifade eden Merkezefendispor Başkanı Mustafa Karapınar, “ Yeni bir başlangıç yapıyoruz. Süper Amatör Lig’e çıkmak için mücadele edeceğiz. Merkezefendi’nin ismini taşıyoruz. Bu isme layık olmak için elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. Denizli spor camiasının yakından tanıdığı isimleri kadromuza kattık. Başarılı olacağımıza inancım tam” diye konuştu. Merkezefendispor’un sadece futbolda olmayacağını ifade eden Karapınar, Denizli’de ve Türkiye’de yapılacak olan turnuvalarda, of-road, bilek güreşi, vücut geliştirme ve masa tenisinde başarılı işler çıkartacaklarını ifade etti.

“DIŞA BAĞIMLI OLMAYACAĞIZ”
Maddi olarak hazırlıklı olduklarını ifade eden Karapınar, “ Kulübe maddi kazanç sağlamaktan ziyade kulübe para aktaracak güzel projeler ürettik. Kendi yağımızda kavrulacağız. Dışa bağımlı olmayacağız, özkaynaklarımızı oluşturacağız. Takımların çoğu çıkmıyor, sonrasında ligden çekiliyor. Biz her türlü hazırlığımızı yaptık” dedi.

2018 – 2019 Denizli 1. Amatör A Gurubunda mücadele edecek olan Merkezefendispor’un transferleri:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER