Milli kaleci Mert Günok askerliğini Denizli’de yapacak

A Milli takımın kalecisi Mert Günok, vatani görevini yapmak için Denizli’ye geliyor. Medipol Başakşehir’in kalecisi olan 30 yaşındaki kaleci, İzlanda dönüşü Denizli’deki birliğine teslim olacak.

Milli kaleci Mert Günok askerliğini Denizli’de yapacak

Futbola yaz arasının girmesinin ardından henüz askerliğini yapmamış olan isimler bedelli askerlikten faydalanarak askerlik görevini ifa etme telaşına düştü.

Denizlispor’dan Kerem Can ve Ziya Alkurt’un da bedelli askerlikle vatani görevini ifa edeceği yaz döneminde milli kaleci Mert Günok’un askerlik yapacağı yer de belli oldu.

Önemli isimlerin Ankara ve İstanbul’da askerlik yaptığı yaz döneminde milli kaleci askerlik görevini Denizli’de yapacak.

Günok, kısa süre içerisinde Denizli’deki birliğine teslim olacak. Günok, Denizli’de 21 gün askerlik yapacak.

Türkiye’de aktif futbolculu hayatına devam eden isimlerden; Gökhan Töre; Ankara’da, Efecan Karaca; Kırklareli’de, Muğdat Çelik; Ankara Mamak’ta, Umut Nayir; Sakarya’da, Oğuzhan Özyakup; Ardahan’da, Necip Uysal; İstanbul Küçükçekmece’de, Mahmut Tekdemir; İstanbul Maltepe’de, Mustafa Pektemek; Samsun’da, Harun Tekin; Sakarya’da, Alper Potuk; Burdur’da vatani görevlerini yapacak.

ALPER POTUK

HARUN TEKİN

ŞENER ÖZBAYRAKLI

TOLGAY ARSLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER