MİNİK YUNUS'UN HAYALİ GERÇEK OLDU

MİNİK YUNUS'UN HAYALİ GERÇEK OLDU

Denizlisporlu kurmaylar en büyük hayali Denizlispor forması olan, Yunus Kara’yı hastanede ziyaret ederek moral verdi.  11 yaşında olmasına rağmen 5 kez kalp ameliyatı olan Yunus’a Başkan Üstek, geçmiş olsun dileklerini iletti ve yeni sezonda yeşil-siyahlıların maçını beraber izleyeceklerini söyleyerek moral verdi.

Denizlispor sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi.  Başkan Mustafa Üstek, Başkam Yardımcısı Taner Atilla ve Asbaşkan Necip İrdem, 11 yaşında 5 kez kalp ameliyatı olan ve en büyük hayali Denizlispor forması olan Yunus Kara’yı hastanede ziyaret etti ve moral verdi.

MORAL VERDİLER
Yunus’un en büyük hayalinin Denizlispor forması olduğunu öğrenen Başkan Mustafa Üstek ve kurmayları Yunus’a büyük bir sürpriz gerçekleştirdi ve genç Denizlisporlu taraftarın sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Genç Denizlisporlunun ailesiyle de yakından ilgilenen kurmaylar herhangi bir sorun olması durumunda Denizlispor camiasının her zaman yanında olacağını bilmelerini istedi.

BAŞKAN ÜSTEK: “HER TÜRLÜ YARDIMA HAZIRIZ”
Maddi ve manevi her türlü yardıma hazır olduklarını belirten Başkan Mustafa Üstek, "Yunus'u mutlu görebilmek için en yakın zamanda futbolcularımızla birlikte bir ziyaret daha gerçekleştireceğiz. Yunus'un sıhhatine kavuşabilmesi için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Yunus sağlığına kavuştuğu zaman protokolde de beraber maç izleyeceğiz" dedi.

SPOR SERVİSİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER