Möller Horoz’a sürpriz yaptı!

Denizlispor’a Almanya’da gerçekleştirilen HEIMTEX fuarında 50 Bin TL bağışta bulunan Bernhild Möller, yeşil siyahlılara Haluk Ulusoy Tesisleri’nde sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Möller Horoz’a sürpriz yaptı!

Almanya'nın Frankfurt kentinde her yıl düzenlenen ve dünyanın en büyük ev tekstil fuarı olarak kabul edilen Heimtekstil’de Denizlispor’a 50 Bin TL bağışta bulunarak destek çıkan Bernhild Möller Denizli’ye geldi ve tesislerde yeşil siyahlıların antrenmanını takip etti.

MÖLLER: “DENİZLİ’Yİ ÇOK SEVİYORUM”

Haluk Ulusoy Tesisleri’nde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Lomotex Gmbh sahibi Bernhild Möller, “ Türkiye’ye geldiğim için çok mutluyum, Denizli’yi de çok seviyorum. Denizlispor’un son dönemlerde bu kadar yükselişe geçmesi beni de çok mutlu etti. Burada tanınmış olmam çok güzel. Ama asıl önemli olan bu sene Süper Lige çıkmamız. Onun için el ele veriyoruz. O sene bu sene… “ dedi.

DABELOW: “SİZDEN OYUNCU ALIRIZ”

Möller ile ortak olan ve Bundesliga ekiplerinden Bayern Münih’in yönetiminde olan Markus Dabelow, “Bayern Münih’inde yönetiminde yer alıyorum. Şampiyonlar Ligi’nde Denizlispor olursa çok mutlu olurum” dedi. Bayern Münih ile Denizlispor arasında sezon sonunda bir hazırlık maçı yapılabilir mi? sorusuna ,” Olabilir, neden olmasın” diyen Markus Dabelow, Bayern Münih’ten yeşil siyahlılara oyuncu gönderili “Biz sizden satın alırız” ifadelerini kullandı.

PLAKET TAKTİM EDİLDİ

Antrenmanı yakından takip eden ‘O sene Bu sene’ yazılı atkıları boynuna geçiren Möller ve beraberindekilere Başkan Yardımcısı Kaan Şanlıkan plaket taktim etti. Şanlıkan ilerleyen dönemlerde sponsorluk anlamında da Alman iş insanlarıyla çalışma yürüteceklerini söyledi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221