MORİTZ; 'HERŞEY GÜZEL OLACAK'

 MORİTZ; 'HERŞEY GÜZEL OLACAK'

Denizlispor’un Brezilyalı oyuncusu Andre Moritz DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’nin sorularını yanıtladı. Yeni sezonda iddialı olduklarını belirten yeşil-siyahlıların Sambacısı yeni saç stiliyle bu sezona damga vuracağını ve tarafların kendilerine gerekli desteği vermeleri gerektiğini söyledi. Geçen sezon başında takıma katılan ve zaman zaman takım adına önemli işlerin altına imza atan Andre Moritz yeni sezona yeni saç stili ile girecek. Süper solak saçını beyaza boyattığını ve  yeni saçların bu sezon kendisine uğur getireceğini söyledi.

“KAMP İYİ GEÇİYOR”
İlk olarak Erzurum kampını değerlendiren Moritz; “ Kamp dönemi çok iyi geçiyor. Genel olarak koşu ve taktik üzerine çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Topla fazla antrenman yapamadık. İyi bir şekilde ilerliyoruz. Şu ana kadar her şey çok iyi gidiyor. İlk hedefimiz kamp dönemini sağlıklı bir şekilde bitirmek” diye konuştu.

“HEM HOCA, HEM ABİ…”
Yusuf Hoca’nın takıma yeni geldiğini ve daha hazırlık maçı yapmadıklarını söyleyen Moritz; “ Yusuf Hoca çok iyi, takıma hem hocalık hem abilik yapıyor. Güzel günler göreceğimize inanıyoruz. Transfer yapamadık fakat iyi bir kadroya sahibiz. Ne olacağını göreceğiz. Maç maç ilerleyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

“ÇOK CİDDİ ÇALIŞIYORUM”
Bu sezon takıma erken katıldığını söyleyen Brezilyalı; “ İnşallah güzel bir sezon geçireceğim. Bu sezon gollerim ve asistlerimle kendimi göstereceğim. O yüzden çok ciddi çalışıyorum. Herşey çok güzel olacak.” diyerek yeni sezon için iddialı açıklamalarda bulundu.

“BANA UĞURLU GELECEK”
Yeni sezonda imaj değişikliğine giden ve saçlarını beyaza boyatan Moritz; “ Ben aynıyım. Her zaman ki Moritz olacak. Oyuncu ve stil olarak beni herkes tanıyor. Kuaföre gittiğimde  aklıma geldi ve saçları beyaza boyattım. İmaj değişikliği her zaman iyidir. Bu saçlar bana uğurlu gelecek ve Denizlispor ile güzel bir sezon geçireceğim.” dedi. 

“ARKADAŞLARIM ÇOK BEĞENDİ”
Takım arkadaşlarının saçını çok beğendiğini belirten Moritz; “ Öyle bir şey yaptım ki, sevebilirsin de, hiç hoşuna da gitmeyebilir. Ama takım arkadaşlarım çok beğendiler. Genç oyunculardan da saçını boyatmak isteyenler oldu. Ama çocukların cesaretleri yok” diyerek takım arkadaşlarına takılmadan edemedi.

“SABIRLI OLSUNLAR”
Taraftarlara bu sezon çok ihtiyaçlarının olduğunun altını çizen Andre Moritz; “Bizim yanımızda olsunlar. Hep birlikte güzel bir sezon geçireceğiz. Bazen hayat istediğimiz gibi olmayabiliyor. O yüzden bize karşı sabırlı olsunlar” diyerek taraftarlara kısa bir mesaj gönderdi.

İBRAHİM ALAYONT​

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221