MUHAMMET KAYA AVRUPA'YI TİTRETECEK

MUHAMMET KAYA AVRUPA'YI TİTRETECEK

Türkiye Şampiyonası sonrası Milli Takım’a seçilen ve Avrupa’da ülkemizi temsil edecek olan Denizlili Karateci Muhammet Kaya, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’na hedeflerini anlattı.

Türkiye Karate Federasyonu tarafından geçtiğimiz hafta yapılan Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım seçmelerinde Denizli’den iki sporcu Avrupa Şampiyonası vizesi aldı. +84 kg’da tatamiye çıkan Muhammet Kaya ile kata’da Mehmet Batuhan Özdemir milli formayla ülkemizi temsil etme hakkı kazandı. Sporculardan Muhammet Kaya, hafta sonu katılacağı Balkan Şampiyonası ve milli takım kampı öncesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nu ziyaret etti.

AVRUPA ŞAMPİYONASI ÖNCESİ SON RANDEVU MONTENEGRO’DA
Milli Karateci, hafta sonu Montenegro / Karadağ’da tatamiye çıkacak. Babası ve Antrenörü İhsan Kaya ile İbanoğlu’na hedeflerini anlatan Karateci; bu süreçte yılmadan, sabır ve azimle antrenmanlara ve ekstra çalışmalara devam ettiklerini, hedeflerinin önce Balkan Şampiyonası’nda son form durumlarını görmek, ardından milli takım kampıyla Avrupa Şampiyonası’na hazırlanmak olduğunu söyledi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211