"O MEKTUPTA" NE YAZIYOR?

Denizlispor Yönetimi, Denizli protokolüyle birlikte Cumhurbaşkanı RecepTayyip Erdoğan’ı Çardak Havaalanı’nda karşılaşma töreninde yer aldı. Yeşil siyahlı kurmaylar Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Denizlispor’un son durumunu anlatan bir mektup verdi.

"O MEKTUPTA" NE YAZIYOR?

Denizlipospor Başkanı Ali Çetin ve kurmayları, futbolcular Alperen Babacan ve Hüseyin Hüseyin Altıntaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bakanları havaalanında karşıladı.

BAŞKAN ÇETİN, ERDOĞAN’A MEKTUP VERDİ

Başkan Ali Çetin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yeşil siyah atkı taktı. Futbola olan ilgisi bilinen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaklaşık 20 dakika Başkan Çetin’le sohbet etti ve sohbetin devamında Başkan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Denizlispor’un durumunu anlatan bir mektup verdi. Mektubun içinde neler yazdığıysa şimdilik gizemini koruyor…

ERDOĞAN TAKİP EDİYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeşil siyahlılara, “ Denizlispor’u takip ediyorum. İnşallah bu sene iyi olacaksınız, Süper Lig’e çıkacaksınız” dediği açıklandı.

ÇETİN’İN KAŞI AÇILDI

Gerçekleştirilen tören öncesi Denizlispor Başkanı Ali Çetin, bayılarak yere düştü ve kaşında açılma meydana geldi. Yapılan ilk müdahaleler sonucunda herhangi kötü bir rahatsızlığının olmadığı ve olumsuz bir sonuç bulunmadığı anlaşıldı.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193