ÖDEME BAŞKA BAHARA KALDI

ÖDEME BAŞKA BAHARA KALDI

Denizlispor’da sezon sonuna kadar 2 Milyon TL alacağı bulunan futbolculara Ankaragücü karşılaşması öncesi 500 Bin TL ödeme yapılacağı belirtilmişti. Ancak yaşanan aksaklıkların ardından ödemenin gerçekleşmediği öğrenildi.

Mali konularla ilgili geçtiğimiz hafta bilgi veren Başkan Yardımcısı Taner Atilla, futbolcuların 2 Milyon TL alacağı olduğu ve bu paranın 500 Bin TL’sinin Ankaragücü karşılaşması öncesi dağıtılacağını açıklamıştı. Başkan Mustafa Üstek’in şehir dışında olması sebebiyle bazı aksaklıkların olduğu ve yapılacak olan görüşmelerin ardından maç gününe kadar bir gelişme olabileceği kaydedildi.

Para konusunda fazla bir sıkıntı çıkarmayan Denizlisporlu futbolculara ödemenin Ankaragücü karşılaşması sonrasına kalma ihtimalide bulunuyor.

PRİM 10 BİN TL
Bu arada Denizlispor’da Ankaragücü karşılaşması 10 Bin TL olarak açıklandı. Bu sezon prim sisteminde sürekli değişikliğe giden yönetim üst üste alınan galibiyetlerle primi 15 Bin TL’ye kadar çıkarmış ancak alınan kötü sonuçların ardından prim 10 Bin TL’ye düşürülmüştü.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER