OĞUL ÜSTEK İSTİFA ETTİ

Türkiye’nin en genç yöneticisi unvanına sahip olan Denizlispor yönetim kurulu üyesi Muhammed Üstek, Denizli’ye gelerek istifasını bizzat sunacağını açıkladı.

OĞUL ÜSTEK İSTİFA ETTİ

Denizlispor’da sular durulmuyor. Eski Başkan Mustafa Üstek’in oğlu Muhammet Üstek, yönetim kurulu üyeliğinden istifa edeceğini açıkladı.

“KULÜBE ZARAR VERMEK İSTEMİYORUM”

Babası Mustafa Üstek’in başkanlık döneminde ARGE biriminde de görevler üstlenen 21 yaşındaki Muhammed Üstek, “ Samimiyetine inanmadığım insanların yanında olmam. Denizlispor’a zarar vermek istemiyorum. Yöneticilik tecrübe ister. Futboldan anlamıyorlar” ifadelerini kullandı.

“BABAM 15 MİLYON TL PARA VERDİ”

Babası Mustafa Üstek’in başkanlık döneminde 15 Milyon TL para verdiğini ifade eden Üstek, “ Şu ana 6-7 milyon TL alacağı var. Babam geçtiğimiz sezon devre arası transfer yasağını kaldırmamış olsaydı bugün Denizlispor buralarda olmazdı” dedi.

YÖNETİMİN TAVRI NE OLACAK?

Denizlispor'da, başkan Mustafa Üstek hakkında sosyal medyada ortaya atılan yolsuzluk iddialarına tepki göstermiş ve topu yönetime atmıştı.  Muhammed Üstek de olayların üzerine istifa edeceğini açıkladı.  Denizlispor Yönetim Kurulu’nun bu gelişmeler üzerine nasıl bir açıklama yapacağı merakla bekleniyor.

SPOR SERVİSİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER