Oğuz Yılmaz; “Her maça kazanmak için çıkıyoruz”

İlk iki maçta gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Oğuz Yılmaz, Süper Lig’de hataya yer olmadığını söyledi. Her maça aynı ciddiyetle hazırlandıklarını ifade eden 26 yaşındaki savunma oyuncusu, “1. Lige göre Süper Lig çok farklı. Her maça kazanmak için çıkıyoruz” dedi.

Oğuz Yılmaz; “Her maça kazanmak için çıkıyoruz”

Denizlispor'un savunmadaki önemli ismi Oğuz, Göztepe deplasmanından puan ya da puanlarla dönmek istediklerini aktardı. Oğuz, “Çok şükür Antalya’da da galip geldik. Milli aradan önceki Göztepe maçında da puan veya puanlar almak için gideceğiz. Ona göre çalışıyoruz, inşallah hayırlısı olur” diye konuştu.

“SAPUNARU BANA ABİLİK YAPIYOR”

Savunmadaki partneri Sapunaru ile iyi bir iletişimi olduğunu kaydeden tecrübeli oyuncu, “ Sapu iyi bir diyaloğumuz var. Bana abilik yapıyor. Açıkçası elektriğimiz tuttu. Aramızda güzel bir bağ var. Şu an her şey iyi. Forma şu an bende olduğu için dikkat ediyor ve çok çalışıyorum. Rekabet her zaman iyidir” dedi.

“SÜPER LİGDE HATAYA YER YOK”

Süper Lig’de ilk kez mücadele eden Oğuz, Süper Lig için, “ Süper Lig çok farklı. Özellikle hücum anlamında… Savunmada oynadığım için bunlara dikkat ediyorum. Hatayı kabul etmeyen bir ligdeyiz. Biraz alışma sürecim oldu. Bundan sonra daha iyi olacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER