OĞUZ YILMAZ HEYECANLI! “ŞAMPİYONLUK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM”

Denizlispor’un Balıkesirspor’dan renklerine bağladığı Oğuz Yılmaz, “Denizlispor gelmek istediğim bir takımdı. Burada olduğum için çok mutluyum. Şampiyon olmak için elimden geleni yapacağım” dedi.

OĞUZ YILMAZ HEYECANLI! “ŞAMPİYONLUK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM”

Yeşil siyahlıların 1.5 yıllık anlaşma sağladığı Oğuz Yılmaz, takımının Antalya kampında açıklamalarda bulundu. Sportif Direktör Veli Acar’ın kendisini çok aradığını ifade eden Oğuz, “ Bana ilgilendiklerini söylediler. Zaten bende Balıkesirspor ile sorunumu hallettikten sonra hiçbir kulüple görüşmeden Denizlispor’a geldim” diye konuştu.

“BURADA KALİTELİ BİR KADRO VAR”

Çok mutlu olduğunu ifade eden 26 yaşındaki oyuncu, “ Denizlispor’a gelirsem çok mutlu olacağımı söyledim. Burada şampiyon olmak için elimden geleni yapacağım. Zaten burada her zaman beraber oynadığım abilerim ve kardeşlerim var. Hep karşılıklı oynuyorduk. Bazı isimlerle aynı takımda oynadık. Kaliteli bir kadro var. Bende yararlı olursam ne mutlu.” dedi.

“ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM”

İlk kez şampiyonluğa oynayan bir takımda oynayacağını söyleyen Oğuz, “ Şampiyonluğa oynayan bir takımda oynamak çok gurur verici. Bende ilk kez şampiyonluğa oynayan bir takımda oynayacağım. Kesinlikle elimden geleni yapacak ve katkı koyacağım” ifadelerini kullandı.

“BÖYLE TARAFTAR GÖRMEMİŞTİM”

“Denizlispor taraftarlarını hiç böyle görmemiştim” diyen Oğuz sözlerini şöyle noktaladı: “Denizlispor’un maçlarını izliyordum ve taraftarı görüyordum. Önceki yıllarda rakip olarak Denizli’ye gelmiştim ama bu sezon ki gibi taraftar hiç görmemiştim. Desteklerini esirgemesinler şampiyonluğun yarısı onların.”

SPOR SERVİSİ

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER