Oğuz Yılmaz iddialı konuştu! “Şampiyon olmaya geldim”

Denizlispor’un yeni transferi Oğuz Yılmaz, “ Denizlispor’a transfer olmak çok istiyordum. Şampiyonluk yaşamayı çok istiyorum. O yüzden burayı tercih ettim” dedi.

Oğuz Yılmaz iddialı konuştu! “Şampiyon olmaya geldim”

Horoz’un yeni savunması Oğuz, ikinci yarı öncesi iddialı açıklamalarda bulundu. Şampiyon olmak için Denizli’ye geldiğini ifade eden 26 yaşındaki oyuncu, “  İnşallah ilk yarıdaki performansı tekrarlarız ve hedefe ulaşırız.  Hocam şans verdiği sürece elimden geleni yapmak istiyorum.  Hedeflerimden biri bu ligde şampiyon olmak…” diye konuştu.

“Sözleşmemi feshettikten sonra görüştük”

Transferi olay olan tecrübeli stoper, “ Transferimin ardından çok konuşuldu. Ben bu konu hakkında ağzımı açmak istemedim. Çünkü yeni takımıma odaklanmak istemiştim ama gerçekten sözleşmemi feshettikten sonra ben burayla görüştüm ve anlaştım. Sözleşmem devam ederken imzaladım diye bir şey yok. Burada Giray Bulak’ın değil yönetimin bir suçu var benim oradan ayrılmamla ilgili. Ayrıldıktan sonra imzaladım bu kesin” ifadelerini kullandı.

Taraftara mesaj gönderdi!

Taraftarlara mesaj gönderen Oğuz, “Taraftarlar müthiş. İnanılmaz destek var. İkinci yarıda bunu bize hissederlerse en büyük aday biziz. Onları tribünlere bekliyoruz” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 18:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER