ÖNCE HOCA SONRA TRANSFER…

ÖNCE HOCA SONRA TRANSFER…

Denizlispor’da yarın itibariyle 10 futbolcu serbest kalacak. Denizlispor’u iç transferde zorlu bir süreç bekliyor. Yeniden başkanlığa seçilen Mustafa Üstek ve kurmayları 31 Mayıs itibariyle sözleşmeleri sona erecek olan Berkan, Burak, Cenk, Atakan, Aissati, Ömer Alp, Taşkın, Veli, Kappel, Barış gibi isimlerin bazılarıyla yeniden anlaşma zemini arayacak.

Başkan Üstek ve ekibinin daha önce takımdan gönderilmek istenen Ömer Alp, takıma veda eden Barış ve Atakan dışında diğer oyuncular ile görüşecek ve anlaşma zemini arayacak.

İlk olarak hoca sorununu çözüme kavuşturmak isteyen yönetimin Fatih Tekke ile yeniden anlaşması beklenmezken,  yeni gelecek olan teknik ekibin vereceği rapora göre 3 isim dışında diğer oyunculara da teşekkür edebileceği öğrenildi.

AİSSATİ KALACAK, KAPPEL’DEN SÜRPRİZ İSTEK…
Başkan Üstek kongrede Faslı futbolcu Aissati’nin kendilerini beklediğini ve yeniden anlaşma sağlayacaklarını açıklamıştı. Kappel’in de Türkiye’yi ve Denizli’yi çok sevdiği ve kalmak için yönetime talep de bulunduğu belirtilmişti. 2 futbolcununda geleceği önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER