ÖNCELİK DENİZLİLİ FUTBOLCULARDA OLACAK

ÖNCELİK DENİZLİLİ FUTBOLCULARDA OLACAK

Denizlispor’da yönetim, teknik direktör Osman Özköylü’ye imza attırdıktan sonra takım kurmak için harekete geçti. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de, ‘Takım Denizlili oyunculardan kurulmalıdır” söylemi üzerine bu felsefede yürüyen yeşil siyahlı kurmaylar, ilk olarak Muhammet Himmet Ertürk, Erhan Kartal ve Recep Niyaz ile bir görüşme yaptı.

Muhammet Himmet ve Erhan Kartal için rakamsal konuda henüz anlaşma sağlayamayan Denizlispor transfer komitesi, önümüzdeki günlerde bu konuyu masaya yatıracak. Bu oyuncularla yüz yüze görüşen Denizlispor yönetimi, şartların oluşması durumunda ilk önce Himmet ve Erhan’a imza attıracak. Teknik direktör Osman Özköylü’nün de 4-5 oyuncu transfer edeceği açıklandı.

RİZE İZİN VERİRSE RECEP HOROZ OLACAK
Denizlispor’un yine Denizlili futbolcularından, babası İhsan Niyaz’ın da mevcut yönetimde bulunduğu Recep Niyaz’ın durumunun Rizespor yönetimine bağlı olduğu belirtildi. Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, “Recep’e Çaykur Rizespor yönetimi izin verirse gelecek. Gelmek istiyor. Son durum Rize yönetiminin verdiği karar ile doğru orantılı olacak” dedi.

“KİMSENİN PARASI KALMAZ”
Geçen sezondan alacakları nedeniyle takımın emektar oyuncuları Mehmet Akyüz ile Ziya Alkurt, federasyona başvurdu. Bu alacakların kısa bir sürede ödeneceğini söyleyen Başkan Mustafa Üstek, “Kimsenin Denizlispor’da parası kalmaz” dedi. Üstek, iç transferde de iskeleti bozmayacak şekilde bu futbolcularla masaya oturacak ve anlaşma yoluna gidecek.

SPOR SERVİSİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER