OSB 2. GELENEKSEL MASA TENİSİ TURNUVASI'NDA ÖDÜLLER VERİLDİ

OSB 2. GELENEKSEL MASA TENİSİ TURNUVASI'NDA ÖDÜLLER VERİLDİ

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Denizli Masa Tenisi İl Temsilciliği işbirliği ile düzenlenen Denizli Organize Sanayi Bölgesi 2. Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası’nda şampiyon ENERYA A.Ş. oldu. 

32 Takım, 110 sporcunun katıldığı turnuvada Enerya A.Ş. ve Tan Tekstil şampiyonluk mücadelesi için karşı karşıya geldiler.  Rakibi Tan Tekstil takımını setlerde 4-0 yenen Enerya A.Ş. turnuvayı şampiyon tamamladı. Tan Tekstil takımı ikinci olurken, Bahar Tekstil turnuvayı üçüncü, Denizli OSB takımı ise dördüncü olarak bitirdi.

Bireysel erkek maçlarda ise Enerya A.Ş. takımından iki sporcu finalde karşı karşıya geldi. Çekişmeli geçen maçın ardından Süleyman Kulaçoğlu’nu yenen Harun Yeşil şampiyon oldu. Kocaer Tekstil’den İlker Yılmaz ise 3. olarak turnuvayı tamamladı.  Bireysel Bayanlar maçlarda ise, Nesa Tekstil’den Derya Yığınak ve Fatma Ruyal Tan final maçının ardından Derya Yığınak Şampiyon oldu.

TAŞ: “TÜM TAKIMLARIMIZA VE SPORCULARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Turnuva hakkında açıklamalarda bulunan OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş “Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğümüzce her yıl geleneksel olarak yapılan amatör spor etkinlikleri kapsamında, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Masa Tenisi İl Temsilciliği ile ortaklaşa düzenlenen Denizli Organize Sanayi Bölgesi 2. Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası’nın sonuna geldik. Bölgemizde bulunan firmalarda çalışanların birbiriyle tanışmalarını, kaynaşmalarını sağlamak ve aralarındaki dayanışmayı arttırmak amacıyla düzenlenen masa tenisi turnuvası nezih bir ortamda centilmenlik içerisinde oynanmıştır. Bu turnuvayı yaparken turnuvamız boyunca desteklerini bizlerden esirgemeyen; Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanımıza ve Yönetim Kurulu Üyelerimize, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Ahmet İbanoğlu’na, Denizli Masa Tenisi İl temsilcisi Sayın Ali AKİ’ye Turnuvada görev alan hakemlerimize Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza ve sporcularımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Denizli OSB'de Kupa ve Ödüller Sahiplerini Buldu
Final müsabakalarının ardından kupa ve madalya törenine geçildi. Katkılarından dolayı Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü A. Haluk Tuncay’a Bölge Müdürü Ahmet Taş, Denizli Masa Tesisi İl Temsilcisi Ali Aki’ye Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu plaket takdim etti.

Turnuvayı yöneten Masa Tenisi Hakemlerine plaketlerini ise Yönetim Kurulu Başkan Vekili Derya Baltalı verdi.  Turnuvayı ikincilikle bitiren Tan Tekstil takımına Yönetim Kurulu Başkan Vekili Derya Baltalı takdim etti. Şampiyon Enerya A.Ş. takımının kupa ve madalyalarını Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu verdi. Masa Tenisi Final müsabakalarına katılan tüm sporcular, protokol ve misafirler toplu fotoğraf çekiminin ardından Ödül Töreni sona erdi. 

 

ŞAMPİYONLAR

Erkek Takımlar Sıralaması

Derece

Takım

Birinci

Enerya A.Ş.

İkinci

Tan Tekstil

Üçüncü

Bahar Tekstil

Dördüncü

OSB Müdürlük

 

Bireysel Bayan Sıralaması

Derece

Takım

Birinci

Derya Yığınak

İkinci

Fatma Şahin

Üçüncü

Fatma Rüyal Tan

Dördüncü

Emine Merve Tan

 

Bireysel Erkek Sıralaması

Derece

Takım

Birinci

Harun Yeşil

İkinci

Süleyman Kulaçoğlu

Üçüncü

İlker Yılmaz

Dördüncü

Ömer Fatih Filiz

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER