OSB’DE FUTBOL HEYECANI BAŞLIYOR SÜPER LİG VE YÜKSELME GRUBU START ALIYOR

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan firmaların katılımı ile bu yıl 16.'sı düzenlenecek OSB Futbol Süper Lig ve OSB Futbol Yükselme Grubu müsabakaları bu yıl eş zamanlı olarak 09 Temmuz 2018 Pazartesi günü başlayacak.

OSB’DE FUTBOL HEYECANI BAŞLIYOR SÜPER LİG VE YÜKSELME GRUBU START ALIYOR

OSB’de futbol heyecanı başlıyor. Bu yıl 16’ncısı düzenlenecek olan OSB Futbol Süper Lig ve OSB Futbol Yükselme Grup müsabakaları 9 Temmuz’da başlayacak. Yeni sezonun başlaması ile Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gruplar ve müsabaka tarihleri kura çekimi ile belirlendi.

TAŞ: “DOSTÇA GEÇMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM”
Bölge Müdürü ve OSB Futbol Tertip Komitesi Başkanı Ahmet TAŞ bütün takımlara başarılar dileyerek, “Müsabakaların bu yıl 16'ıncısını yapmanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz. Her yıl turnuvalara katılan firmalarımızın özverili çabalarını takdir ediyorum. Bölge Müdürlüğü olarak bu turnuvayı organize etmemizin asıl sebebi çalışanların motivasyonunu attırmak, yoğun çalışma temposuna ara vermek ve firmalar arasında kaynaşmayı sağlamaktır. Maçların her yıl olduğu gibi centilmence ve dostça bir mücadele şeklinde geçmesini temenni ediyorum.”  dedi.

Bu yıl OSB Süper Lig’inde 12 takım, Yükselme Grubunda ise 17 takım mücadele edecek: 


Süper Lig’de bu yıl mücadele edecek olan takımlar;
Afz Gelişim Tekstil, Deniz Tekstil, Gamateks Tekstil, Gökhan Tekstil, Kaynak Dokuma, Uspar Tekstil Uğurular Tekstil, Uğurlu Oto Cam, Tan Tekstil, Sirmersan Mermer, Shamrock Tekstil, Kocaer Tekstil.  Tek devre usulüne göre yapılacak maçların sonunda final four yapılacak ve turnuvanın şampiyonu belli olacak. 3 takımda sezon sonunda Süper Lige veda edecek.

Yükselme Grubu’nda bu yıl mücadele edecek olan takımlar;

A grubunda; Ata Tekstil, Uğurlu Baskı Boya, Teksim Tekstil, Kemal Uğurlu Tekstil, Kımıl Boya, Bereket Enerji, Hisar Tekstil, OSB Müdürlüğü.

B grubunda; Akürün Tekstil, Modateks Tekstil, Görenler Etiket, Meyteks Tekstil, Fatih Profil, Atlas Boya, Gökdelen İskele, Kımıl Tekstil, Başaranlar Mermer.

SPOR SERVİSİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER