“OSMAN HOCADAN ÖZÜR DİLERİM”

Denizlispor’un karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdığı yıldız oyuncu İsmail Haktan Odabaşı, sosyal medya hesabından zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

“OSMAN HOCADAN ÖZÜR DİLERİM”

Yeşil siyahlılarda Teknik Direktör Osman Özköylü’nün raporu doğrultusunda gönderildiği açıklanan İsmail Haktan Odabaşı, bir haber sitesinde Özköylü’nün ‘İsmail’i ben göndermedim’ şeklindeki haberini sosyal medya hesabından paylaştı ve sert sözler söyledi.

Yeşil siyahlılardan ayrılmasının ardından Boluspor’la mukavele imzalayan İsmail Haktan mesajında, “ Denizlispor’dan ayrılış sürecimde benim yüzüme baka baka seni Osman hoca istemiyor kesin net kararı diyen yöneticileri unutmayacağım. Er ya da geç gerçek ortaya Çıkar. Çok güzel bir söz vardır ya.. YALANCININ MUMU YATSIYA KADARDIR.. Osman Hoca’dan da özür diliyorum hakkını helal etsin” notunu paylaştı.

İsmail Haktan, geçtiğimiz sezon devre arasında geldiği Denizlispor’da oynadığı futbolla takımın ligde kalmasında pay sahibi olmuştu. Yıldız oyuncu futbolu yeşil siyahlı kulüpte bırakmak istediğini de sık sık dile getirmiş ancak kendisi ile yollar ayrılmıştı.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER