Osmanlıspor maçının sponsoru Gökşin oldu

Denizlispor’un Osmanlıspor karşılaşmasında forma göğüs sponsoru Gökşin Kimya olacak.

Osmanlıspor maçının sponsoru Gökşin oldu

Sponsorluk konusunda sınıfta kalan Denizlispor, tek maçlık sponsorlarla sıkıntıyı çözmeye çalışıyor. Yeşil-siyahlı yönetim işadamı Zafer Gökşin’in sahibi olduğu Gökşin Kimya ile Osmanlıspor maçında geçerli olmak üzere forma göğüs sponsorluğu anlaşması imzaladı.

ŞANLIKAN GÖKŞİN’E TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Yardımcısı Kaan Şanlıkan’ın girişimleri sonucu kulübe destek olan Zafer Gökşin, “Her zaman olduğu gibi bu sene de üzerime düşen görevi yapmak istiyorum. Takımımıza katkıda bulunmak istiyorum. Bu takım hepimizin takımıdır. Bu yolun sonunda şampiyon olacağımıza inanıyorum” dedi. Başkan Yardımcısı Şanlıkan’da, “Süper lig hedefi ile çıktığımız bu yolda bizimle birlikte olan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu destekler sayesinde kulübümüzün mali yapısı düzelmekte ve takımımızın başarısına doğrudan etki etmektedir. Zafer Gökşin'e yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

HATAY MAÇINDA BOŞ KALMIŞTI

Spor Toto 1. Lig’de lider olan Denizlispor’un aylardır forma sponsoru bulamaması tartışmaları da beraberinde getiriyor. Yeşil-siyahlılar Gazişehir maçına Ozanteks, Adana Demir maçına Yedeks ve Baltalı Grup sponsorlarıyla çıkmış, Hatay’da ise forma boş kalmıştı. Denizlispor önceki anlaşmaların 100’er Bin TL’den yapıldığını açıklamıştı. Yeni anlaşmanın da yanı tarife üzerinden yapıldığı ifade edildi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211