OTOBÜS BAŞKAN ZOLAN'DAN, TASARIM TARAFTARDAN

OTOBÜS BAŞKAN ZOLAN'DAN, TASARIM TARAFTARDAN

Denizlispor yönetiminin otobüs talebini kırmayan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan yeni takım otobüsünü kulübe teslim edecek. Yeşil siyahlı kulüp ise otobüsün giydirmesini taraftardan gelen önerilere göre yapacak.

Denizlispor’da uzun süredir eksikliği hissedilen takım otobüsü sorununu Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan çözdü. Başkan Yardımcısı Taner Atilla’nın ısrarlı talebini kırmayan Başkan Zolan, takıma sezon boyunca hizmet edecek bir otobüs ve şoför sağladı. Başkan Zolan’ın hediyesi olan otobüs hafta içinde yeşil siyahlı kulübe teslim edilecek. Denizlispor yönetimide bu otobüsün yeşil siyahlı kulübe yakışır şekilde giydirilebilmesi için sosyal medyada bir kampanya başlattı. Buna göre yeşil siyahlı taraftarların düşünceleri derlenerek otobüsün giydirilme işlemi tamamlanacak. Denizlispor’un yeni takım otobüsü Manisaspor deplasmanına yetiştirilecek ve takım bu otobüsle ilk seyahatini gerçekleştirecek.

“TARAFTARIN İSTEDİĞİ OLACAK”

Başkan Yardımcısı Taner Atilla taraftarlara seslenerek sosyal medyada açtıkları kampanyaya katılım göstermelerini, fikirlerini beyan etmelerini isteyerek, “Taraftarlarımız ne düşünüyorlarsa lütfen bize bildirsinler. Belki de ortaya çok orijinal bir tasarım çıkacak. Onlardan gelecek görüş ve önerileri dikkatle takip ediyoruz. Mutlaka taraftarın istediği gibi olacak” dedi.

“HERKESE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek ise yeşil siyahlı kulübe destekte bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür ederken, “İyi yoldayız. Kulübümüzün imajını süratle düzeltiyoruz. Kaybolan güven ortamını yeniden tesis ettik. Kentimizin büyüklerinin yanı sıra iş dünyasından çok sayıda değerli işadamlarımız da katkı koyuyorlar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.  Otobüs konusunda ciddi bir sıkıntımız vardı. Başkan Osman Zolan bu konuda büyük bir açığı kapattı. Her zaman yanımızda olduğunu biliyoruz. Hep birlikte Denizlispor’u layık olduğu yere taşıyacağız” diye konuştu.

Serhat DELİKARA

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER