Özdilek Sapunaru’yu, Sapunaru Özdilek’i gönderdi!

Yukatel Denizlispor’un devre arasında yollarını ayırdığı Cristian Sapunaru’nun Teknik Direktör Mehmet Özdilek’in yardımcısı ile tartıştığı, bu olay sonrası Özdilek’in yönetime, “Ya biz ya o” diyerek rest çektiği ve bu gelişme sonrası Rumen stoperle yolların ayrıldığı ortaya çıktı.

Özdilek Sapunaru’yu, Sapunaru Özdilek’i gönderdi!

Yeşil-siyahlılarda devre arasında takımdan gönderilen ve eski takımı Hes Kablo Kayserispor ile anlaşan Cristian Sapunaru’nun takımdan neden gönderildiği açıklandı.

ÖZDİLEK’TEN “YA O YA BİZ” RESTİ!

Devre arasında Antalya’da gerçekleştirilen kampta Sapunaru’nun, Teknik Direktör Mehmet Özdilek’in yardımcısı ile tartışma yaşadığı, ikilinin yaşadığı gerginliğin önce Özdilek’e sonra da yönetime yansıdığı öğrenildi. 53 yaşındaki teknik adamında bu olay sonrası Denilisporlu kurmaylara, “Ya o ya biz” şeklinde rest çektiği ortaya çıktı. Bu olay sonrası yönetiminde Rumen stoperi gönderdiği öğrenildi.

SAPUNARU GOLÜ ATTI, ÖZDİLEK’İ GÖNDERDİ!

Mehmet Özdilek’in resti sonrası takımdan gönderilen Sapunaru’da Yukatel Denizlispor-Hes Kablo Kayserispor maçının 69’uncu dakikasında takımına galibiyeti getiren golü atmış ancak sevinmemişti. Gol sonrası yeşil-siyahlıların yedek kulübesine yönelen Rumen stoper Mehmet Özdilek ile sözlü tartışmaya girmişti. Bu olayda ikili arasındaki sıkıntıyı gün yüzüne çıkarmış oldu. Kayserispor maçı sonrası da Mehmet Özdilek takımdan gönderilmişti.

“KARAKTER ANLAMINDA SIKINTISI VAR”

Yeşil-siyahlılarla ayrıldıktan sonra DRT Denizli ve Denizli Gazatesi Spor Muhabiri İbrahim Alayont’a konuşan Mehmet Özdilek, Sapunaru’nun takımdan ayrılması ile ilgili, ““Sapunaru’nun istatistiksel veriler, aldığı dakikalar ve sakatlık sorunu olduğu için çok faydalı olacağını düşünmedik ve yollarımız ayrıldı. Şu anki takımında da çıktığı ilk maçta bunu gördük. Futbolcu olarak istikrarlı olduğunu düşünmüyorum. Hem oyuncu hem de karakter anlamında” ifadelerini kullanmıştı

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2020, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER