Özgür Çek: “Uyum sorunu yaşamadım”

Yeşil-siyahlıların yeni transfer Özgür Çek, Konyaspor ile deplasmanda zorlu bir maça çıkacaklarını söyledi.

Özgür Çek: “Uyum sorunu yaşamadım”

Devre arasında Kasımpaşa’dan transfer edilen ve Göztepe maçında oynadığı futbolla beğeni toplayan Özgür Çek, Konyaspor maçı hazırlıklarının iyi gittiğini ifade etti.

“ZOR BİR MAÇ BİZİ BEKLİYOR”

Zorlu bir deplasmana gideceklerini kaydeden tecrübeli futbolcu, “ Konyaspor çok koşan bir takım. İçerde topa sahip olan bir takım. Zor bir maç bizi bekliyor. Süper Lig’de herkes herkesi yenebiliyor. Konyaspor maçından puan ve puanlarla dönmek istiyoruz” diye konuştu.

“BERGDİCH İLE TATLI REKABET OLACAK”

Bergdich ile tatlı bir rekabete gireceklerini ifade eden 29 yaşındaki oyuncu, “ Rekabetin olduğu yerde başarı olur. Bergdich de iyi oyuncu aramızdaki rekabet takıma fayda sağlar. Süre aldıkça elimden gelenini en iyisini yapmak istiyorum” dedi. Uyum sorunu yaşamadığını kaydeden Özgür, “ Ben Youssef ile Kasımpaşa’da 35 maç yan yana oynadık. Sevdiğim ve faydalı olacağına inandığım bir arkadaşım. Uyum sorunu yaşamadım. Alışma sürecim kolay oldu. Mustafa Yumlu ile Eskişehir’de, Recep Niyaz’la Rize’de birlikteydik. Sorun yaşamıyorum. Birlikte oynadıkça başarıya ulaşacağımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER