ÖZKÖYLÜ 10’U ÇOK İSTİYOR

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek hayalindeki 10 numara yola çıkıyor. DRT Denizli ekranlarında transfer açıklamaları yapan Başkan Üstek’in bahsetttiği ismin Recep Niyaz olduğu ve transferin hafta içinde resmiyete döküleceği öğrenildi.

ÖZKÖYLÜ 10’U ÇOK İSTİYOR

Yeşil siyahlılarda 10 numara yola çıkıyor. Başkan Mustafa Üstek’in adını sır gibi sakladığı ancak öz evladımız diyerek tüyo verdiği ismin Recep Niyaz olduğu, Rizespor’la görüşmelerde son düzlüğe girildiği öğrenildi. Başkan Mustafa Üstek’in birebir ilgilendiği transferi çok istediği ve genç yıldızı mutlaka takımda görmek istediği biliniyor. Teknik direktör Osman Özköylü’nün de ‘Recep takıma katılırsa fark yaratır. Orta sahada o tarza bir oyuncuya ihtiyacımız var” dediği öğrenildi.

ÜSTEK NE SÖYLEMİŞTİ?

DRT Denizli’nin canlı yayınında Üstek, “ Bir tane öz evladımızla ilgili bir gelişme var. O transferinde olacağını düşünüyorum. Son aşamaya gelindi. Önceden bu noktaya gelememiştik. Bekleyip göreceğiz. Hafta içerisinde hep beraber göreceğiz” diyerek yeşil siyahlıların eksi yıldızını işaret ederek anlaşma noktasına geldiklerini ifade etmişti.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER