Özpek'in istifası taraftarı üzdü...

Denizlispor'da Yasin Özpek'in istifası taraftarı da üzdü. Yeşil siyahlıların proje adamı, kulübe gelir sağlamak için kapı kapı dolaşıp yardım topluyordu.

Özpek'in istifası taraftarı üzdü...

Denizlispor'da salı akşamı gerçekleşen yönetim kurulu toplantısının ardından Başkan Yardımcısı Yasin Özpek istifasını vermişti. Yeşil siyahlı yönetimde taraftardan sorumlu isim olan Özpek'in görevi bırakması yeşil siyahlı taraftarların da dikkatinden kaçmadı. Özpek ile iyi ilişkiler içindeki taraftarlar bu istifadan memnun olmadı. Yeşil siyahlı kulüpte taraftar görevi hangi yöneticiye verilecek merakla bekleniyor.

PROJE ADAMI ÖZPEK

Ekonomik olarak çok iyi durumda olmayan yeşil siyahlı kulüpte hayata geçirdiği projelerle öne çıkan Yasin Özpek, Denizlispor'a büyük katkılar sağlamıştı. Özpek ayrıca kulübe maddi olarak da destek vermişti.

KAPI KAPI DOLAŞIYORDU

Hem iş dünyasında hem de siyaset dünyasında temasa geçtiği kişilerin kulübe bağış yapmasını ya da kulüp ürünlerinden satın almasını sağlayan Özpek, sponsorluk konusunda da çalışmalar yürütüyordu. Özpek daha önce de kulübün isim sponsorluğunu sağlayan yönetici olmuştu.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211