Özsaraç’tan rehavet uyarısı!

Denizlispor Sportif Direktörü Burak Özsaraç, bir orta saha oyuncusu alarak transferi kapatacaklarını söyledi.

Özsaraç’tan rehavet uyarısı!

Yeşil-siyahlılarda transfer harekatının başındaki isim olan Sportif Direktör Burak Özsaraç, çalışmalarla ilgili açıklamada bulundu. 2 maçta alınan 6 puanın kendilerini havaya sokmaması gerektiğini ifade eden Özsaraç, “ Çok çalışıp mücadeleye devam etmemiz gerekiyor” dedi. “Önemli olan sezon sonu nerede olduğumuz” diyen Özsaraç, “ Öncelikle futbolcu arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Takım biraz geç toplandı ama doğru oyuncuları getirmeye çalıştık. 2 haftada 6 puan önemli ama bunun devam ettirilmesi gerekiyor. Hiçbir zaman rehavete kapılmamamız gerekiyor. Futbolcu arkadaşlarımız ve teknik heyetimiz de bunun bilincinde” diye konuştu.

“TRANSFERDE ÇOK EMEK SARF ETTİK”

“Transferde çok emek sarf ettiklerini kaydeden Özsaraç, “En doğru oyuncuyu getirmeye çalıştık. Şu ana kadar her şey iyi gidiyor. Ancak bunun devamı gelmesi gerekiyor. Denizlispor, 9 yıl sonra Süper Lig’de. Bu şansı iyi değerlendirmemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

“6 NUMARAYA OYUNCU BAKIYORUZ”

2 Eylül’de sona erecek transfer dönemi öncesi bir isimle daha anlaşmak istediklerini ifade eden Özsaraç, “ Kısa bir süre kaldı. Yine aynı şekilde hata yapmak istemiyoruz. Orta saha pozisyonunda 6 numara bir oyuncu bakıyoruz. Görüştüğümüz 4-5 tane oyuncu var. İçlerinden bize en uygun birini getirmeye çalışacağız. Maliyeti uygun, takımımıza uygun bir stoper de bulursak onu da alacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER