ÖZTÜRK EL ÜSTÜNDE FENERBAHÇE MAÇINA ATANDI

Merkez Hakem Kurulu, Denizlili hakem Ümit Öztürk’ü bu kez de Fenerbahçe- Kayserispor karşılaşmasına atadı. Öztürk’ün ilerleyen yıllarda Avrupa arenasında da boy göstermesi bekleniyor.

ÖZTÜRK EL ÜSTÜNDE FENERBAHÇE MAÇINA ATANDI

Türk futbolunun son dönemdeki en iyi hakemleri arasında gösterilen Ümit Öztürk, 1 Eylül’de oynanacak olan Fenerbahçe-Kayserispor karşılaşmasına atandı.  Ülker Stadyumu’nda saat 19:15’te başlayacak olan zorlu karşılaşmada Öztürk’ün yardımcılıklarını Ali Saygın Ögel ve bir başka Denizlili hakem Osman Gökhan Bilir yapacak. 4. Hakem ise Mustafa Öğretmenoğlu olacak.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA ‘VAR’A BAKMIŞTI
Ligin ilk haftasında Galatasaray maçında görev alan Öztürk, ikinci hafta Beşiktaş karşılaşmasında düdük çalmıştı. Geçtiğimiz hafta Kayserispor-Yeni Malatyaspor karşılaşmasında VAR hakemi olarak olarak görevlendirilen genç hakem bu haftada Fenerbahçe’nin Kayseri sınavına atandı.

Verdiği isabetli kararlarla son dönemde adından sıkça söz ettiren Öztürk’ün yükselişi Denizli’yi de sevindiriyor. Genç hakem geçtiğimiz sezonda ligin en çok düdük çalan hakemleri arasında yer almıştı.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER