PAMUKKALE FUTBOL ŞÖLENİ’NE SON KAYIT 20 EYLÜL’DE

Pamukkale Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği futbol şöleninin kayıtları 20 Eylül Perşembe günü sona erecek. Tüm gençleri futbol şölenine davet eden Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “ Büyük heyecanın yaşanacağı futbol şölenimize katılmak için son gün 20 Eylül” diye konuştu.

PAMUKKALE FUTBOL ŞÖLENİ’NE SON KAYIT 20 EYLÜL’DE

3 Eylül’de başlayan Pamukkale’de 8. Futbol Şöleni Sonbahar 2018 Halı Saha Turnuvası’nın kayıtl için son gün 20 Eylül…  Mahalleler arasındaki kaynaşmayı sağlamak ve gençlerin spora yönlendirmesini amaçlayan turnuvaya katılmak isteyenler www.pamukkale.bel.tr adresinden gerekli evraklara ulaşabilecek. Evraklarını dolduran takımlar mahalle muhtarlarına onaylatacak ve Pamukkale Belediyesi’nin Atatürk Caddesi’ndeki ek hizmet binasında bulunan Kültür İşleri Müdürlüğüne teslim edecek.  İlçe sınırları içinde yer alan her mahalleyi en fazla 2 mahalle temsil edebilecek.

FİNAL KASIM AYINDA OYNANACAK
24 Eylül’den sonra yapılacak olan kura çekiminin ardından eleme usulü oynanacak olan maçlarda heyecan yaşanacak. Ekim ayı başında başlayacak olan “Pamukkale’de 8. Futbol Şöleni Sonbahar 2018 Halı Saha Futbol Turnuvası”nın finali ise Kasım ayının ilk haftasında gerçekleşecek. Bugüne kadar yapılan şölenlerde 2 kez Örenspor şampiyon olurken, Develi, Pamukkale, Tekkeköyspor, Kaplanlarspor ve Zeytinköy Zümrütspor takımları mutlu sona ulaşmıştı.

“FUTBOL ŞÖLENİNE DAVETLİSİNİZ”

“Sporun ve sporcunun yanındayız” sloganıyla gençlerin spor yapmasına imkan tanıdıklarını belirten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Futbol şölenimizin ilkini 2015 yılının ilkbaharında yapmıştık. Bugüne kadar 7 turnuva düzenledik. Sonbahar 2018 futbol şölenine kayıtlar devam ediyor. 20 Eylül tarihine kadar başvuran gençler mahallerini temsil etme imkanı bulacak.

Biz bu turnuva ile hem mahalleler arasında kaynaşmayı sağlamayı hem de gençlerin spor yapmasına imkan tanımayı amaçlıyoruz. Bugüne kadar yapılan turnuvalarda heyecan oldukça yüksekti. Yeni bir heyecana katılmak için takımınızı kurun ve futbol şölenine katılın. Turnuva sonunda dereceye giren takımlarımıza çeşitli ödüllerle kupa ve madalyalar da veriyoruz. Pamukkale ilçesi içerisinde oturan tüm gençleri turnuvamıza bekliyoruz” diye konuştu.

SPOR SERVİSİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221