PAROLA: ERKEN GOL

Denizlispor, Kardemir Karabükspor karşılaşmasında fişi erken çekmek istiyor. Teknik Direktör Yücel İldiz öğrencilerine erken bulacakları golün kendilerine galibiyete taşıyacağını aktardı.

PAROLA: ERKEN GOL

Yücel İldiz, Karabük deplasmanında hata istemiyor. 65 yaşındaki kurt hoca futbolcularına rakiple ilgili yaptıkları analizleri aktardı.

Rakibin iyi ve kötü yönlerini öğrencilerine aktaran İldiz,  ilk dakikalarda oyunu yarı sahaya yıkıp erken gol bulmaları halinde istedikleri 3 puana ulaşacaklarını söyledi.

Hücuma yönelik oyuncuların final paslarında en doğru tercihi yapmaları konusunda da uyarılarda bulunan kurt hoca, 90 dakika tedbiri elden bırakmamaları gerektiğini söyleyerek uyarılarda bulundu.

SARI KART ALARMI

Rakibin son haftalarda dirençli futbol oynadığını da sözlerine ekleyen İldiz, rakibi hafife almamaları gerektiğini söyledi. Sarı kart ceza sınırındaki 5 isme dikkatleri olmalarını söyleyen İldiz, kendilerine İstanbulspor karşılaşmasında ihtiyaçları olduğunu söyledi.

İldiz’in bu karşılaşmada rotasyon yapması beklenmiyor. Deneyimli teknik adam hafta içerisinde de en ciddi kadroyla sahaya çıkacaklarını söylemişti.

Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu’nda oynanacak ve saat 16:00’da başlayacak olan karşılaşmada Teknik Direktör Yücel İldiz’in şu 11’le başlaması bekleniyor;

Adam, Furkan Şeker, Tahacan Velioğlu, Abdülkerim Bardakcı, Keremcan Akyüz, Deniz Vural, Kibong Mbamba, Recep Niyaz, Burak Çalık, Ziya Alkurt, Mehmet Akyüz.

İBRAHİM ALAYONT​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER