PAÜ’den Horoz’a 4 ödül birden!

Pamukkale Üniversitesi öğrencileri tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen “Spor Ödülleri Töreni” kapsamında Denizlispor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çetin başta olmak kulüpte görev alan 3 isme daha ödül verilecek. Pamukkale Üniversitesi öğrencileri tarafından yapılan ankete göre, Ali Çetin ulusal kategoride ‘En İyi Spor Yöneticisi’ ödülüne layık görülürken Denizlispor Antrenörü Yücel İldiz de Türkiye genelinde ‘En İyi Spor Antrenörü’ olarak ödül alacak. Denizlispor oyuncularından Recep Niyaz Denizli özelinde ‘En İyi Sporcu’, Mehmet Akyüz de ‘Denizli’yi En İyi Temsil Eden Sporcu’ olarak ödül alacak.

PAÜ’den Horoz’a 4 ödül birden!

Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen “Spor Bilimleri Etkinlikleri”nin 5’incisi bu yıl 15-17 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Etkinlikler, 15 Mayıs Çarşamba günü Spor Bilimleri Fakültesi Konferans Salonunda yapılacak açılış toplantısı ile başlayacak.

ETKİNLİK PERŞEMBE 15:00’TE!

Etkinlikler kapsamında bu yıl ilk kez “Pamukkale Üniversitesi Spor Ödülleri” töreni düzenlenecek. Pamukkale Üniversitesi öğrencileri tarafından yapılan anket sonuçlarına göre verilecek ödüller, 16 Mayıs Perşembe günü saat 15.00’te Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezinde yapılacak törenle sahiplerini bulacak.

İLDİZ’E ‘EN İYİ SPOR ANTRENÖRÜ’ ÖDÜLÜ

2018-2019 Spor Toto 1.Lig’in yükselen yıldızı Abalı Denizlispor yönetici ve oyuncuları da Pamukkale Üniversitesi öğrencilerinin oyları ile ödüllerini alacak.

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin başta olmak üzere Teknik Direktör Yücel İldiz, oyunculardan Recep Niyaz ve Mehmet Akyüz “Pamukkale Üniversitesi Spor Ödülleri” kapsamında ödül alacak.

 

Denizlispor Başkanı Ali Çetin Ulusal kategoride ‘En İyi Spor Yöneticisi”, Teknik Direktör Yücel İldiz ‘En İyi Spor Antrenörü’, Denizlispor oyuncularından Recep Niyaz ise yerel kategoride ‘En İyi Sporcu’ olurken, Mehmet Akyüz de yerel kategoride ‘Denizli’yi En İyi Temsil Eden Sporcu’ olarak ödülünün sahibi olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER