PCR testleri ve ambulans hizmetleri Sağlık Müdürlüğü’nden

Altaş Denizlispor Kulüp Başkanı Mehmet Uz ile Basın ve Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetici Taner Atilla’yı ağırlayan İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Berna Öztürk, kulübün sezon boyunca gerçekleşecek tüm PCR testleri ve ambulans hizmetleri konusunda Altaş Denizlispor'a destek vereceklerini ifade etti.

PCR testleri ve ambulans hizmetleri Sağlık Müdürlüğü’nden

Altaş Denizlispor Kulüp Başkanı Mehmet Uz ile Basın ve Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetici Taner Atilla, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Berna Öztürk’ü ziyaret etti.

Görüşme sırasında sağlık hizmetleri alanında destek isteyen Başkan Uz, Müdür Öztürk’e taleplerini iletti. Talepleri değerlendiren Müdür Öztürk, sezon boyunca gerçekleşecek tüm PCR testleri ve altyapı karşılaşmalarında bulunması zorunlu olan ambulans hizmetleri konusunda Altaş Denizlispor'a destek vereceklerini belirtti.

Altaş Denizlispor’a olan desteklerini sürdüreceklerini belirten Müdür Öztürk, “Nazik ziyaretleri için Başkan Mehmet Uz ve Taner Atilla’ya teşekkür ediyorum. Bizlere taleplerini ilettiler, bizler de elimizden geleni yaparak kulübümüzün yanında olmaya çalışacağız” diye konuştu. Destekleri için Dr. Berna Öztürk'e teşekkür eden Başkan Uz, “Kulübümüzün sürekli ihtiyacı olan PCR testleri ve diğer sağlık hizmetleri konusunda Sayın Dr. Berna Öztürk’e taleplerimizi ilettik. Kendisi bize her konuda destek olacağını belirtti. Bu önemli destekleri için İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr. Berna Öztürk’e kulübümüz adına tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER